Numbrimängu tingimused

FlipFlap numbrimäng (edaspidi „Mäng“) on igapäevaselt korraldatav tarbijatele suunatud õnneloos. Korraldajaks on FlipFlap OÜ, reg nr. 12768120, registreeritud aadressil Pirita tee 20P, PK9 Tallinn Harjumaa 10127 (edaspidi „Korraldaja“).

Mängu raames loositavad auhinnad on välja pandud FlipFlap OÜ või tema partnerite poolt. Auhinnad võivad varieeruda päevade ja nädalate vahel (näiteks kinkekaardid, teenusepaketid, raha jne), kuid alati on tarbijal selge teadmine, millise auhinna loosis ta mängides osaleb.

Mängus osalemiseks tuleb saata SMS märksõnaga “NR[tühik][number 0-99]” või “NO[tühik][number 0-99]. Vale või vigase märksõnaga saadetud sõnumeid loosimisel arvesse ei võeta ning saatjale raha ei tagastata. Esimese SMS-i saatmisel määrab mängusüsteem mängijale unikaalse võidunumbri vahemikus 0-99. Mängija eesmärk on arvata see number ära pakkudes oma variante. Iga saadetud pakkumise vastusena saadab mängusüsteem vastuseks, kas pakutud number on väiksem, suurem või tabas mängija õiget numbrit ning on võitnud võimaluse osaleda auhinna loosis. Kõik antud mängupäeva võitjad osalevad päevaauhindade loosis. Iga võit on unikaalne ning annab loosimises ühe hääle – mida rohkem mänge mängija võidab (ehk mida rohkem numbreid 0-99 ära arvab), seda suurem on võiduvõimalus. Iga lühinumbrile 15977 saadetud SMS-i hind on €0,96, mis sisaldab käibemaksu.

Loosimine toimub igal järgmisel nädalapäeval kell 12:00 ning loosimises osalevad kõik eelmisel nädalapäeval kella 00:00 kuni 23:59 mängu võitnud (numbri ära arvanud) mängijad. Iga Mängu (ehk iga päeva) kohta loositakse välja 1 (üks) võitja arvuti juhusliku valiku alusel. Võitjaga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Numbrimängu 27.03-01.04.2017 auhinnad:

  • Igal mängule järgneval päeval loositakse ühele (1) eelmise päeva mängu võitjale 50 EUR (viiskümmend eurot), mis makstakse välja ülekandega loosi võitja pangakontole või antakse üle sularahas.

Juhul, kui auhinnaks on kinkekaart, vautšer, sertifikaat või muu teenust võimaldav ja tõendav dokument, ei saa seda vahetada rahaks, samuti ei saa nõuda selle asendamist muu teenuse või tootega.

Korraldajal on õigus vääramatu jõu ilmnemisel auhinnamäng ühepoolselt katkestada, avaldades vastavasisulise teate kodulehel www.flipflap.ee

Kõik pretensioonid Mängu korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata FlipFlap klienditeeninduse aadressile hello@flipflap.ee
FlipFlap jätab endale ühepoolse õiguse lõpetada mäng enneaegselt, ehk enne ülalmainitud perioodi.

Mängus osalemisega annavad osalejad Mängu korraldajale nõusoleku oma kontaktandmete salvestamiseks ning edaspidiseks kasutamiseks uutest mängudest teavitamiseks, meeldetuletusteks ning teisteks FlipFlap teenuste pakkumiseks.