Loosimängu tingimused

FlipFlap loosimäng (edaspidi „Mäng“) on perioodiliselt korraldatav tarbijatele suunatud õnneloos. Korraldajaks on FlipFlap OÜ, reg nr. 12768120, registreeritud aadressil Pirita tee 20P, PK9 Tallinn Harjumaa 10127 (edaspidi „Korraldaja“).

Mängu raames loositavad auhinnad on välja pandud FlipFlap OÜ või tema partnerite poolt. Auhinnad võivad varieeruda päevade ja nädalate vahel (näiteks kinkekaardid, teenusepaketid, raha jne), kuid alati on tarbijal selge teadmine, millise auhinna loosis ta mängides osaleb.

Mängus osalemiseks tuleb saata vähemalt üks SMS lühinumbrile 15977 (sms hind €0,19, sisaldab KM) märksõnaga “Osalen” või “Pobeda” või “победа”. Vale või vigase märksõnaga saadetud sõnumeid loosimisel arvesse ei võeta ning saatjale raha ei tagastata. Iga saadetud SMS on unikaalne ning annab loosimises ühe hääle – mida rohkem SMS-e mängija saadab, seda suurem on võiduvõimalus.

Loosimine toimub igas mängus eraldi määratud kuupäeval, kus võitja valib arvuti juhusliku valiku alusel. Võitjaga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Kui võitja auhinda nädala jookul peale võitmist välja ei võta, loetakse, et ta on auhinnast loobunud ning auhinda välja ei anta. Ühtegi auhinda ei saa vahetada rahaks ega nõuda selle asendamist muu teenuse või tootega.

Korraldajal on õigus vääramatu jõu ilmnemisel auhinnamäng ühepoolselt katkestada, avaldades vastavasisulise teate kodulehel www.flipflap.ee

Kõik pretensioonid Mängu korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata FlipFlap klienditeeninduse aadressile hello@flipflap.ee

Mängus osalemisega annavad osalejad Mängu korraldajale nõusoleku oma kontaktandmete salvestamiseks ning edaspidiseks kasutamiseks uutest mängudest teavitamiseks, meeldetuletusteks ning teisteks FlipFlap teenuste pakkumiseks.


Loosimäng Punktid.ee 05.12.2019-16.12.2019:

  1. KORRALDAJA Tarbijamängu "Punktid.ee suur juubeliloos” (edaspidi "Tarbijamäng") korraldaja on Gamekeys OÜ, äriregistrikood 12526262, (edaspidi "Korraldaja").

  2. OSALEMISE TINGIMUSED Tarbijamängus võivad osaleda kõik kasutajad, välja arvatud Korraldaja töötajad ja muud Tarbijamängu teenindamisega seotud Korraldaja poolt otse palgatud isikud, samuti nende perekonnaliikmed. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.

  3. TARBIJAMÄNGU KESTUS Tarbijamäng algab 18.11.2019 ja kestab kuni 16.12.2019. Vaheauhindade võitjad selgitatakse välja 25.11.2019, 02.12.2019 ja 09.12.2019. Peaauhindade võitjad selgitatakse välja 16.12.2019.

  4. TARBIJAMÄNGU TERRITOORIUM Tarbijamäng korraldatakse ja viiakse läbi Eesti territooriumil.

  5. TARBIJAMÄNGU JA TARBIJAMÄNGUS OSALEMISE REEGLID Tarbijamängus osalemise eelduseks on loosivormi oma eesnime ja e-maili aadressi sisestamine, millega registreeritakse Punktid.ee lehele kasutajakonto. Antud e-mailile võidakse tulevikus saata süsteemseid teavitusi, kuid seda ei kasutada ilma nõusolekuta uudiskirjade või muude reklaamkirjade edastamiseks. Loosihäälte arvu on võimalik tõsta erinevate tegevustega, millest igaüks annab ühe (1) lisahääle: 5.1 Uudiskirjaga liitumine 5.2 Kampaanialehe Facebookis avalikult jagamine 5.3 Punktid.ee Instagrami lehe jälgijaks hakkamine 5.4 Punktid Eesti Youtube’i kanali jälgijaks hakkamine Loosis osalevad kõik osalejad, ka siis kui sisestatakse vaid eesnimi ja e-maili aadress. Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta nendele Reeglitele, kaasa arvatud juhud, kui Korraldaja põhjendatult kahtlustab, et osaleja kasutab valekontot.

  6. AUHINNAD Tarbijamängu peaauhindadeks on PlayStation 4 Pro mängukonsool + WRC 8 rallimäng, Microsoft Xbox One S mängukonsool + WRC 8 rallimäng ning Playseat Evolution Red Bull GRC rallitool + Logitech G29 roolikomplekt. Kõik peaauhinnad loositakse välja eraldi. Lisaauhinnaks on 20€ Punktid.ee kinkekaardid, mida loositakse kokku välja 15 võitjale. Kõik lisaauhinna võitnud inimesed osalevad ka peaauhindade loosis.

  7. AUHINDADE JAGAMISE KORD Auhindade võitjate nimed avaldatakse Korraldaja kodulehel www.punktid.ee. Auhindade kättesaamiseks peab võitja Korraldajaga ühendust võtma e-maili teel info@punktid.ee. Pärast kontaktandmete saamist võtab Korraldaja võitjatega ühendust ning lepib kokku võidu üleandmise detailid. Võitja nimi ja pilt postitatakse ka Korraldaja Facebooki ja Instagrami lehele ja kodulehele. Juhul kui auhinna võitja ei võta Korraldajaga 14 kalendripäeva jooksul ühendust, siis on Korraldajal õigus võidu väljastamisest keelduda. Juhul kui Korraldaja on saanud võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud auhinna väljastamise aja ja koha, kuid sellest hoolimata auhinna võitja ei tule auhinnale järgi, loobub auhinnast teavitamisel või ei esita Korraldajale piisavalt dokumente, mis kinnitaks tema isikut, hoiab korraldaja auhinda alles kaks nädalat. Selle aja möödumisel kaotab võitja õiguse auhinnale ja Korraldajal on õigus jätta talle auhind välja andmata. Võitjatega võetakse ühendust ning lepitakse kokku, kuhu auhinnad täpselt toimetada. Auhindade kättesaamisega seotud kulutusi Korraldaja ei kompenseeri. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.